O mnie

Radca Prawny Katarzyna SzczygiełRadca prawny w Tychach – o mnie

Jeżeli szukają Państwo prawnika , serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, które zaczęłam zdobywać w 1999 roku, oferuję swoim Klientom kompleksową pomoc z zakresu prawa. W tymże roku rozpoczęłam współpracę z kancelarią prawną obsługującą firmę windykacyjną. Mój szef był bardzo wymagający, ale też potrafił docenić ambicję, głód wiedzy oraz zapał do pracy, których mi nie brakowało. Pracę prawnika traktuję nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim pasję, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wielu dziedzin praktykowanej przeze mnie nauki. Za sprawą ciągłego rozwoju zawodowego mogę udzielać skutecznej pomocy prawnej każdemu, kto jej potrzebuje i powierzy mi swoje sprawy. Jestem osobą ambitną, która w całości angażuje się w zlecane jej zadania, co przekłada się na skuteczne ich wypełnianie. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego zawsze dążę do skutecznego rozwiązania prowadzonych przeze mnie spraw, kompleksowo się z nimi zapoznając.

Doświadczenie i wysokie kompetencje prawnicze

Moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego i zdobyta w tym czasie ekspercka wiedza, pozwala mi na podejmowanie się prowadzenia różnego rodzaju spraw sądowych, a także reprezentację Klientów przed sądami i innymi organami prawa. Jako wykwalifikowany prawnik prowadzę sprawy gospodarcze, majątkowe, rodzinne i wiele innych, współpracując z firmami windykacyjnymi, prawnikami oraz radcami prawnymi nie tylko z Tych, ale też całej Polski. Pozwala mi to na podejmowanie się szerszego zakresu spraw i udzielanie kompleksowej pomocy wszystkim Klientom.

Ignorantia Iuris Nocet – Nieznajomość prawa szkodzi – ta znana paremia łacińska przypomina mi się za każdym razem, gdy moi Klienci stwierdzają „Mogłem przyjść do Pani wcześniej”. Bardzo często osoby, które potrzebują pomocy prawnika, nie korzystają z niej, ponieważ boją się wysokich kosztów. Dlatego moje wynagrodzenie ustalane jest zawsze adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych Klienta, który zawsze jest dla mnie najważniejszy.
Pozostaję z poważaniem,
Katarzyna Szczygieł.