Oferuję profesjonalną obsługę prawną w Tychach i na terenie Śląska. Jeżeli szukają Państwo prawnika, który skupia się na problemie Klienta, serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, które zaczęłam zdobywać w 1999 roku, oferuję swoim Klientom kompleksową pomoc z zakresu prawa. W tymże roku rozpoczęłam współpracę z kancelarią prawną obsługującą firmę windykacyjną. Pracę prawnika traktuję nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim pasję, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wielu dziedzin. Jestem osobą ambitną, która w całości angażuje się w zlecane jej zadania.

Radca Prawny Katarzyna Szczygieł

Moje specjalizacje

Specjalizuję się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu mogę reprezentować Klientów w związku z wieloma sprawami. W zakres moich kompetencji wchodzi m.in. prawo:

  • rodzinne,
  • opiekuńcze,
  • cywilne,
  • odszkodowawcze,
  • karne,
  • spadkowe.

Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem umów i dokumentów, które trafiają do ważnych instytucji, takich jak urzędy czy sądy. Dbam o to, by były one zgodne z obecnie akceptowanymi szablonami oraz obowiązującym prawem. Specjalizuję się m.in. w udzielaniu porad prawnych frankowiczom w Tychach. Regularnie aktualizuję swoją wiedzę. Przepisy zmieniają się bardzo często, dlatego dobry radca powinien stale poszerzać swoje umiejętności i orientować się w aktualnie obowiązującym prawie.

Moje kompetencje i szerokie doświadczenie pozwalają na pomaganie Klientom także w takich sprawach.