O mnie

Radca Prawny Katarzyna SzczygiełRadca prawny w Tychach

Jeżeli szukają Państwo prawnika , serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jako radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, które zaczęłam zdobywać w 1999 roku, oferuję swoim Klientom kompleksową pomoc z zakresu prawa. W tymże roku rozpoczęłam współpracę z kancelarią prawną obsługującą firmę windykacyjną. Pracę prawnika traktuję nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim pasję, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wielu dziedzin. Jestem osobą ambitną, która w całości angażuje się w zlecane jej zadania.

Specjalizacje radcy prawnego

Moje wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego i zdobyta w tym czasie wiedza, pozwala mi na podejmowanie się prowadzenia różnego rodzaju spraw sądowych, a także reprezentację Klientów przed sądami i innymi organami prawa. Świadczę usługi prawne z wielu dziedzin. Moja Kancelaria mieści się w Tychach, jednakże korzysta z mojej pomocy także wielu Klientów z  okolicznych miast: Katowic, Mysłowic czy  Mikołowa.

Jako wykwalifikowany prawnik,  prowadzę sprawy gospodarcze, majątkowe, rodzinne i wiele innych, współpracując z firmami windykacyjnymi, prawnikami oraz radcami prawnymi  z całej Polski.

Specjalizuję się w szeroko pojętym doradztwie prawnym. Sporządzam opinie, projekty umów – biorę udział w negocjacjach i zawieraniu ugód, wspierając stanowisko Klienta w dążeniu do najkorzystniejszego wyniku sprawy.

Bardzo często osoby, które potrzebują pomocy prawnika, obawiają się wysokich kosztów usług. Dlatego moje wynagrodzenie ustalane jest adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych Klienta.